Jdi na obsah Jdi na menu

1.kolo NP Bystřice pod Hostýnem 2018

15. 2. 2018

1. kolo Národního poháru v tradičním karate Bystřice pod Hostýnem

V sobotu 10. února 2018 proběhlo v Bystřici pod Hostýnem 1. kolo Národního poháru ČATK v tradičním karate, byla to první soutěž v tradičním karate v tomto roce. Ze Vsetína na toto kolo vyrazilo 27 závodníků, kteří dokázali získat 20 medailí. Z toho bylo 6 zlatých, 5 stříbrných a 9 bronzových.

 

Zlaté medaile vybojovali 2x Adéla Koňaříková, Nela Navrátilová, Štěpán Kořének, Emílie Adámková a Martin Káčer. Stříbrné medaile vybojovaly 2x Dominika Vašíčková, Karolína Bačová, Olívie Marková a Tereza Mikulášťiková. Bronzové medaile získali 2x Michal Satin, 2x Jakub Krabica, Martin Káčer, Adéla Koňaříková, Lucie Slováčková, Emílie Adámková a Dominika Vašíčková

 

 

„Byla to první soutěž v tomto roce, kdy před tím byla dlouhá přestávka bez soutěží. Pro všechny závodníky, ať naše nebo cizí, to byl takový test, jak na tom jsou. Pro nás si myslím dopadl vcelku dobře. Některým to vyšlo a jiní budou muset na sobě zapracovat, aby se dostali do formy. Vrcholem je pro nás tento rok Mistrovství ČR, které bude 6. října 2018 v Ostravě a Mistrovství světa, které bude na konci října v Kanadě,“ dodal trenér karate Radek Kleibl.

 

Náhledy fotografií ze složky 1.kolo NP Bystřice p.H 2018