Jdi na obsah Jdi na menu

ME Izrael 2011

11. 3. 2012

Závodníci SKP Vsetín Klára Kleiblová, Tereza Kleiblová, Hana Juráňová a Petr Vágner, jako členové České reprezentace, společně s Radkem Kleiblem, který pracoval jako rozhodčí, se zúčastnili Mistrovství Evropy Evropské federace tradičního karate. Mistrovství Evropy se  konalo ve dnech 16 a 17.11.2011, Jeruzalém, Izrael.

Klára Kleiblová startovala v disciplínách kata jednotlivci a s Petrem Vágnerem v disciplíně En-bu. Oba dva byli už v seniorské kategorii. V kata dokázala Klára postoupit mezi 8 nejlepších, což je zatím nejlepší umístění, které se ženám na takové soutěži podařilo získat. V En-bu se ji pak už s Petrem tolik nedařilo a nedokázali se nijak výrazně prosadit.

Tereza Kleiblová a Hana Juráňová startovali v juniorské kategori. Tereza byla nominována do disciplín kata jednotlivci, Fukugo a kata tým. V kata jednotlivci obsadila celkově 6.místo, což je vynikající umístění a nejlepší do té doby co se týká českých závodnic. Ve fukugo prohrála hned v prvním kole a v kata tým, kde startovala společně s Hankou Juráňovou a Hankou Venturovou z Valašského Meziříčí, obsadily 4.místo. Hanka Juráňová kromě kata tým, byla ještě nominována do disciplíny Fukugo a Kumite. V Obou disciplínách prohrála vždy až kolo před vstupem do finálové čtyřky, kde by se už bojovala o medaili a tak obsadila vždy 5-8 místo. Byl to její první start na takové soutěži.

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky ME Izrael