Jdi na obsah Jdi na menu

Mezinárodní seminář R.Dobeš USA


Mezinárodní seminář ČATK

pod vedením Roberta Dobeše

 

Ve dnech 10. a 11. 11.2018 se ve sportovní hale Na Lapači ve Vsetíně uskutečnil mezinárodní seminář pod vedením Roberta Dobeše. Akci pořádala Česká asociace tradičního karate ve spolupráci s SKP Vsetín a Alcedem – SVČ Vsetín.

Robert Dobeš je rodák ze Vsetína, který od roku 1998 žije v Los Angeles, USA. Tam do roku 2008 trénoval pod vedením světové legendy tradičního karate Hidetaka Nishiyama, sensei. Díky této 10leté zkušenosti patří mezi instruktory, kteří mohou hodně naučit z karate, jak ho učil sensei Nishiyama. Na seminář přijelo více jak 100 lidí, kteří chtěli pod senseiem Dobešem studovat.

 

"Sensei Robert Dobeš patři mezi zakladatele tradičního karate ve Vsetíně a bylo nám ctí, uspořádat s ním seminář. Jeho vědomosti jsou na vysoké úrovni a je jen málo instruktorů karate, kteří umí takto učit. Svědčí o tom i účast, která byla vysoká. Důležité je také zpětná vazba. A co jsem se bavil po semináři s jeho účastníky, tak převažovalo nadšení z toho, jak sensei Dobeš učil. Také i díky němu je Vsetín velmi známým místem ve světě, co se týká tradičního karate." dodal Radek Kleibl, trenér karate ve Vsetíně a v Ostravě.